KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6945632
nr 694 5632
Pastell
Signerad, Motiv över Stockholm, 45x39
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 april 2011
kl 17:08:58
25/4 01:50:03
100 kr
25/4 15:26:08